
Планшет Blackview Tab 10 ( 4/64GB, АКБ 7 480мАч, LTE, чохол ) Gold
5 489 ₴
- Немає в наявності
+380 (68) 747-43-10
Viber- +380 (68) 747-43-10Viber
- +380 (68) 747-43-10Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MT8788 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 11 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Micro-SIM |
| Колір | Золотистий |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 523 г |
| Довжина | 162 мм |
| Товщина | 8.4 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR GE8320 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 7480 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 1.3 |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Користувацькі характеристики | |
| Bluetooth | v 5.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 489 ₴





