
Планшет Blackview Tab 15 Pro ( 8/256GB, АКБ 8 280мАг, LTE ) Grey
7 489 ₴
- Немає в наявності
- +380 (68) 747-43-10Viber
- +380 (68) 747-43-10Viber
Планшет Blackview Tab 15 Pro ( 8/256GB, АКБ 8 280мАг, LTE ) Grey
Blackview Tab 15 Pro - планшет з хорошим оснащенням, а також великим екраном і 4 динаміками, які забезпечують повноцінне занурення в мультимедійний світ.
Дизайн
Якісний корпус виконаний з алюмінію і пластика, і навряд чи Ви відрізните на дотик ці елементи - все тут зроблено на висоті. Великою перевагою так само стане наявність 4 динаміків, звук з яких звучить просто ідеально. Товщина корпусу цієї моделі становить 7.3 мм, а його вага 525 гр - досить небагато, з урахуванням розміром і призначення. За дизайном загалом тут все мінімалістично, і цим планшет якраз підкуповує.

Технічна частина
Операційна система в планшеті Blackview Tab 15 Pro - Android 12. Працюючи під управлінням процесора Unisoc T606 дана модель має необхідну потужність для того, що б запускати будь-які додатки. Варто врахувати і великий обсяг пам'яті - 8 Гб оперативної, 256 Гб постійної! Так само і акумулятор тут великої ємності, а саме 8280 мАг. Присутня можливість установки сім-карт в кількості 2 штук, або ж можна встановити 1 сім-карту і карту пам'яті за бажанням.



Дисплей
Розмір дисплея становить 10.5 Дм, а роздільна здатність матриці 1920х1200 пікселів. Цього цілком достатньо для того, щоб зображення було максимально приємним. Тут і згладженість відмінна, і сама по собі IPS матриця дуже непогана. Передача кольору тут типова для пристроїв від Blackview - все в міру, ніяких пересвітів або надмірної контрастності. Сенсорний шар розпізнає до 10 дотиків, тому навіть активно граючи Ви отримуєте максимальний відгук від планшета.

Камера
На задній панелі встановлена 13-Мп камера, яка без проблем відзніме все необхідне Вам у денному освітленні. Якщо ж говорити про те, на скільки хороша зйомка відео - тут все звично для планшетів цього рівня. Мається на увазі, що зняти деталізоване відео вийде не на 100%, оскільки матриця для цього не створена. А ось фронтальний модуль камери на 8 Мп - саме те, що стане в нагоді для найрізноманітніших активностей, включаючи розмови по відео зв'язку або навіть селфі.

Підсумки
Планшет Blackview Tab 15 Pro - чудовий гаджет для найрізноманітніших завдань, в основі яких при цьому - мультимедіа. Це чудовий варіант за скромні гроші, який забезпечить Вам великий екран і відмінну засвоюваність інформації!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.5 дюйм |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Tiger T610 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 525 г |
| Довжина | 161.5 мм |
| Товщина | 7.3 мм |
| Ширина | 246.4 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 216 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Гіроскоп, Датчик наближення |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8280 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 1.3 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), GPRS, GSM |
- Ціна: 7 489 ₴




